18 Mart 2010 Perşembe

LÜTFEN DUYARLI OLALIMMerhabalar...Buralardayım (yaşıyorum yani) ..
Emre 'de iyi dersleriyle boğuşuyor.(bilgisayardan kalkabilirse ) Sonunda edilen yemin üzerine( ne olur söyleme diye yalvarmasına rağmen) bugün öğretmenine O'nu şikayet ettim....Bilgisayar manyağıydı daha da zır manyak oldu:)))
Öğretmeniyle görüşmem gereken bir konu daha vardı...Birkaç hafta önce Emre okula Döner ekmek almamı istedi.Aldım.Çünkü çok yalvardı ve herkes getiriyor ,çok özeniyorum anne,dedi.(Her ne kadar eve alalım dediysem de; ki evde her dediği yapıldığı halde)
Aradan birkaç gün geçti, yine istedi ve yine aldım...Bir arkadaşla görüştüm bu konuyu; ben alıyorum valla napayım çocuk istiyor dedi.Bu böyle olmaz ve öğretmenle konuşmalıyım dedim...
Bugün görüştüm ve öğretmen benim haklı olduğumu, uyardığı halde velilerin yanlış anladığını söyledi...Bugün bu konuyu konuşacağım dedi. Öğretmene çocuk bu; istiyor, önüne geçemiyorum.Alan var alamayan var; günah dedim...Güveç alıyorum o uygun herkes alabilir ama yarım ekmek döner 3,5 yanında içecek alınca az değil yani...(sadece bununlada kalsa)
İçim rahat Ve öğretmenimiz hakkında ciddi, sert ve mesafeli insan diye yorum yapanlar çok. Ama bana göre çok sıcak ve düşünceli biri:))))Önerilerim olduğunda dinliyor ve uyguluyor...
Tüm veliler lütfen duyarlı olalım buradan söylüyorum...Oooh be içimin yağları eridi:)))Emre'yide şikayet ettim akşama yandım:)))
Emrecik'in istekleri bitmez ve laptop istiyor.Kumbarasındaki paranın yeterli olmadığını bildiğinden uyanık neler düşündü...Yarından itibaren herkesin kandilini kutlayacağım bana para versinler:)Bugün GeCe teyzesinin kandilini kutladık:))Kızcağız şaşırdı; ne kandili bugün diye.Sonra laptop kandili olunca çok güldü:))) Ve parayı da kaptık:)))AH EMRECİK:
Evimizin birtanesi,
Annesinin herşeyi,
Okuldaki kızların prensi,
Öğretmeninin gözdesi:)

Sınıfın en tombulu,
Herşeyi sen bilirsin doğrucu,
Habire yemezsen lop lop
Alırsın kendine laptop:)))

Şimdi uydurdum şiiri,güzel oldu...
Ah bu arada bugun Çanakkale'nin kurtuluşu ve şehitlerimizi saygıyla anıyoruz.Nur içinde yatın.Allah Cennette en güzel yerleri size versin...
Ah birde bugün biricik anneciğimin doğum günü Ona nice mutlu,sağlıklı beraber ömür diliyorum...
Hoşçakalın ...

11 yorum:

SMİLENA dedi ki...

bizde de var o bilg.manyağında bende şikayet ettim.nice yıllara anneciğine.şiirde süper .çok güldüm...
öpüyorum

GeCe dedi ki...

haha çok güldüm şiire harika olmuş annemi bende kutladım ama yazmadım bloguma

diğer yandan bu çocuklar döneerler falan yerlerse öğlende, hepsi birden gelecekte tombul türkler olarak nam yapacağız gibi görünüyor

tosbagalar dedi ki...

Biz bilgisayar konusunu eve yeni bilgisayar almayarak çözdük. Bizimki bayağı eski bir teknoloji fazla oyun filan açamıyor oğlum üzgün biz mutlu...

orgucuoyuncakcınine dedi ki...

KURBAN OLURUM BEN ONA BOL KANDİL PARALARI.ÇOK AKILLI BUNLAR ÇOK HAYRANIM CİNLİKLERİNE.ÇOK ÇOK ÖPERİM.ŞİİR GÜZEL OLMUŞDA GÜCENMESİN DEME ÖYLE YUTMA LOP LOP DİYE KIYAMAM BEN ONA BÜYÜDÜKÇE ATAR KİLOLARINI.

cansudere dedi ki...

çok tatlı canım yaa allah esirgesın. emreyle benın bal böcegim aynı galıba herşeyı okadar çok benziyor kııı. tombişlerim benım.bizimkıde okula pilav ,makarna götürmek istiyormuş bide kardeşım birçift yürege teyze ısıt öyle götüreyım diyormuş.oda teyzem kokar diyormuş.çocuk haklı okula çiğ köfte bile getiren varmış.duydum yuhhh yanı dedim.emre gibi şimdi laptop istiyor oda teyzesınden.birçift yürek memurluk sınavını kazandı ve atanmayı beklıyor .duyar duymaz hemen kendıne yer yaptı bu çocuklar ne zekı maşallah.emrenın taktığıde çok güzel yanı.anneciğinede mutlu yıllar allah başınızdan eksık etmesın sevgiler canım.

YUFO dedi ki...

senigidi kıskanç paşa seni gelirsem oraya yerim seni

YUFO dedi ki...

senigidi kıskanç paşa seni gelirsem oraya yerim seni

KEYFESEYRAN dedi ki...

Cansunun anlattığı gibi aynı bunlar çok tatlılar bugünde okula künefe götürmeyi planlıyor ah tombişlerim benim

NeSTaL dedi ki...

siz hala kandil de mi kaldınız yahu. son yazından sonra gündem değişmeyecek bu gidişle. :)) Emre az değil he benim bile laptopum yeni oldu sayılır kendine al sen. :) şiire de bayıldım ve son olarak öğretmenle yaptığın konuşmaya katılıyorum ve anneciğinin d. gününü de kutlarım. bitti.hehe.

embir dedi ki...

ah evet nerde bizim çocukluğumuz, şimdikiler böyle, ailelere çok iş düşüyor. Herkes senin gibi duyarlı olsa ortada sorun olmaz tabi, paşacık çözüm üreten yaratıcı bir insan, kandili kutlu olsun :)))

日月神教-向左使 dedi ki...

AV,無碼,a片免費看,自拍貼圖,伊莉,微風論壇,成人聊天室,成人電影,成人文學,成人貼圖區,成人網站,一葉情貼圖片區,色情漫畫,言情小說,情色論壇,臺灣情色網,色情影片,色情,成人影城,080視訊聊天室,a片,A漫,h漫,麗的色遊戲,同志色教館,AV女優,SEX,咆哮小老鼠,85cc免費影片,正妹牆,ut聊天室,豆豆聊天室,聊天室,情色小說,aio,成人,微風成人,做愛,成人貼圖,18成人,嘟嘟成人網,aio交友愛情館,情色文學,色情小說,色情網站,情色,A片下載,嘟嘟情人色網,成人影片,成人圖片,成人文章,成人小說,成人漫畫,視訊聊天室,a片,線上遊戲,色情遊戲,日本a片,性愛